DZIEŃ DZIECKA NA PŁYWALNI

Z okazji Dnia Dziecka na basenie Aqua Centrum w Słupcu, odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Nowa Ruda. W rywalizacji udział wzięły szkoły podstawowe oraz gimnazja. Oprócz kolegów i rodziców, zawodników dopingowali obecni na pływalni: burmistrz Tomasz Kiliński wraz z z-cą Marzeną Wolińską, starosta kłodzki Maciej Awiżeń oraz gospodarz obiektu Paweł Marciniak.

W zmaganiach uczesniczyło blisko 400-stu zawodników. W klasyfikacji "podstawówek" zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 6 w Kłodzku, a najlepszym gimnazjum okazało się Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie. GRATULUJEMY

SPONSORZY: Urząd Miasta w Nowej Rudzie, Noworudzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Spółdzielnia Mieszkaniowa "Górnik", Zakład Wodociągów i Kanalizacji Gospodarczy Bank Spółdzielczy, Noworudzkie Usługi Komunalne, Kopalnia Surowców Skalnych Bartnica, Multiagencja Ubezpieczeniowa PrioRita, Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej w Przygórzu SA., Eurovia Polska, Intermarche, Bricomarche, Bank Zachodni WBK, Hurtownia Ela, Matplast Sp. z o.o. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

TimeOut

NOWA RUDA Urząd Aktualności DZIEŃ DZIECKA NA PŁYWALNI